כדורים אובאליים

כדורי ביצה, נפלאים לאימון אישי ולאימון ומשחק זוגי

הכדורים האובאליים – כדורי ביצה, נפלאים לאימון אישי ולאימון ומשחק זוגי. כמו כן, הם פותחים אפשרויות חדשות ומגוונות לטיפול פרטני בו המטפל אקטיבי והמטופל פאסיבי, כך שהוא מיועד גם לאנשי מקצוע: מורים לשיטת פלדנקרייז, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק.

אני רואה בכדור האובאלי נכס טיפולי ממדרגה ראשונה. במצבים בהם חסרה תנועתיות בקרב מטופל, או שהיא מאוד חד צדדית, באמצעות הכדור אני מעניק למטופל – תלמיד את תחושת התנועה שכביכול חסרה לו, וכך הוא ילמד על גופו תנועות שנעלמו מארסנל תנועותיו.

באופן זה, המטופל חוזר להשתמש בתנועות אלו, מבלי שיצטרך לחשוב על כך, כי הן הרי חרוטות במוחו ומדובר בעצם בחזרה לשימוש בתנועות שהיו חבויות בו.

לכדור אני מצרף דיסק שמע, עם תנועות של תהליך שבו תנועה מולידה תנועה חדשה. השיעור והתרגול מיועד לעבודה עצמית ולעבודה בזוגות. את השיעור הקלטתי לתלמידי בקורס להכשרת מורי פלדנקרייז שאותו ניהלתי בוינגייט, אך הוא מובן ונהיר לכל משתמש ביתי באשר הוא.

 
  • מחיר הדי.וי.די 110 שקלים
    מחיר דיסק השמע לתרגול עם הכדור ביחידים או זוגות -
    (בן יותר משעה) 65 שקלים

ניתן גם לרכוש DVD ובו סיכום של סמינר בן שבוע שהעברתי למורי פלדנקרייז בוינגייט, גם הוא נעים ונוח לשימוש ביתי לכל מאזין ומתעמל.

 

הטיפול האישי הוא הזמנה לשכלל את התנועה ולשקם אותה משנים של תנועה עצורה.

תרגול עצמי לשכלול יכולת התנועה - גם בבית. מגוון תרגילים למגוון קשיים ובעיות, על גבי דיסקים. התרגילים הנם תרגילי שמע, המיועדים לשמיעה.

החיים הם תנועה, אין חיים בלי תנועה.
ד"ר משה פלדנקרייז
Designed & Programed by RER